Інструкція із застосування Urotrin

призначення препарату

Дві капсули в день вирішать чоловічі проблеми

Препарат Urotrin ефективно усуває патології в статевій системі чоловіків, пов'язані зі змінами вікового характеру, наслідки постійного стресу, психоемоційних навантажень.

Його вживання вкрай рекомендовано чоловікам після 50 років, чоловікам, які страждають статевими розладами - простатитом, еректильною дисфункцією, відсутністю контролю над еякуляцією. До факторів ризику, що збільшують патологічні зміни, відносяться нездоровий спосіб життя, прихильність шкідливим звичкам, надмірні психологічні навантаження, постійне розумовий і фізична перевтома.

Якщо Ви ставитеся до чоловіків середнього віку і старше, то для підтримки чоловічого здоров'я рекомендується застосовувати капсули Urotrin курсами для профілактики, тоді Ваша статеве життя буде активною в будь-якому віці, а гормональний фон завжди в нормі.

Показання до застосування

  • простатит (у тому числі в гострій і хронічній формі);
  • уретрит;
  • захворювання сечостатевої системи;
  • сексуальна дисфункція;
  • фімоз;
  • хвороба Пейроні;
  • порушення гормонального фону.

Спосіб застосування та дози

Препарат випускається в Україні у формі капсул по 20 штук в стандартній упаковці. Одна капсула містить оптимальний обсяг природних мікроелементів, щоб підтримувати здоровий стан чоловіка на піку активності весь день.

Лікувальний ефект від застосування Urotrin досягається при дворазовому прийомі капсул протягом доби. Пропуск прийому позначеної дози препарати вкрай не рекомендований, тому що знижує ефективність лікування. Приймати капсули слід за півгодини до прийому їжі, рясно запиваючи водою.

Рекомендована тривалість терапевтичного курсу становить один місяць. У профілактичних цілях засіб для відновлення здоров'я чоловіка приймають по одній капсулі щодня.

Протипоказання і побічні дії

Інструкція усередині упаковки містить докладні рекомендації, як користуватися препаратом. При дотриманні зазначеної дозування, застосування засобу не тягне за собою виникнення побічних реакцій.

Проте, слід дотримуватися вікове обмеження 18+, а також проявити обережність при наявності хронічних захворювань:

  • ниркова недостатність;
  • серцево-судинні патології;
  • захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

Обмеження можна вважати умовними, але вимагають обов'язкової консультації профільного лікаря.

склад

Натуральний препарат Urotrin включає в себе компоненти на основі ялівцю, дубової кори, вітамінів групи D, петрушки, імбиру, якорцов сланких.